ŻEGLARSTWO MORSKIE WE WŁOSZECH

ŻEGLARSTWO MORSKIE WE WŁOSZECH

URLOP ŻEGLARSKI I REJS NA ŻAGLOWCU PO MORZU ADRIATYCKIM

Bezkresne morze gwarantuje niemal bezgraniczną wolność. Czy czujesz, jak poznajesz świat, gdy Twoja łódź toruje sobie drogę przez zielononiebieskie masy? Rejs na żaglowcu po Morzu Adriatyckim nieustannie zachwyca czymś nowym. Wzdłuż długiego wybrzeża regionu Emilia-Romagna oczekuje na Ciebie ekscytujący rewir żeglarski, w którym będziesz mógł w pełni rozkoszować się tym szczególnym sportem wodnym nad Adriatykiem. Dowiedz się więcej na temat najpiękniejszych rejonów dla żeglarzy!

DOSKONAŁE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Żaglowanie po włoskim Adriatyku doskonale nadaje się przede wszystkim dla początkujących załóg. Wzdłuż długich, delikatnych piaszczystych plaż od Ravenny aż po Cattolicę oczekują na Ciebie przede wszystkim niewymagające rewiry żeglarskie, po których nawigować bez problemu będą również początkujący żeglarze. Spokojne morze zapewni relaksujący rejs na żaglowcu po Morzu Adriatyckim, w trakcie którego odnajdziesz swoją równowagę wewnętrzną i poczujesz się wyzwolony od wszelkich doczesnych trosk. Szybko jak wiatr poczujesz się na wodach jak w domu, krok po kroku przygotowując się tym samym na bardziej ambitniejsze wyzwania.

OFERTY KURSÓW NA MIEJSCU

Wzdłuż wybrzeża znajdziesz liczne szkoły żeglarskie oferujące kursy dla początkujących i zaawansowanych. Niezbędna jest znajomość języków obcych, ponieważ oprócz języka włoskiego w trakcie kursów stosowany jest najczęściej angielski jako drugi język. Wykwalifikowani nauczyciele Włoskiego Związku Żeglarskiego (Federazione Italiana Vela) przekażą Ci podstawową wiedzę z zakresu nawigacji i pokażą, jak należy utrzymać kurs swej łodzi.

Włoski Adriatyk stworzony jest do żeglowania: Nie pozwól w żadnym wypadku, aby to szczególne przeżycie uciekło Ci sprzed nosa!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!