SKLEPY W RIMINI I OKOLICY WE WŁOSZECH

SKLEPY W RIMINI I OKOLICY WE WŁOSZECH

RAJ DLA ENTUZJASTÓW ZAKUPÓW

Wybrzeże Adriatyckie zaprasza na nieskończoną moc zakupów! Wzdłuż wybrzeża regionu Emilia-Romagna znajdują się liczne deptaki z mnóstwem sklepów, gdzie panuje zarówno przyjemny spokój, jak i żwawa atmosfera. Niektóre miasta w regionie cieszą się nawet opinią prawdziwego raju dla miłośników zakupów. O tym, gdzie znajdują się najlepsze sklepy na Wybrzeżu Adriatyckim, dowiesz się na stronie internetowej „Emilia-Romagna.pl”.

SPACER POŁĄCZONY Z ZAKUPAMI W RIMINI

W miejscowości Rimini każdy zakupowicz znajdzie coś dla siebie. Obok różnorodnych centrów handlowych i sklepów typu outlet, znajdują się tutaj także liczne, położone nad samym morzem promenady, które oferują możliwość przyjemnego spaceru i kupna uroczych pamiątek. Antyczne uliczki skrywają niejeden skarb.

ZAWSZE Z RĘKĄ NA PULSIE: RICCIONE

Najgorętsze trendy sezonu znajdziesz w Riccione. Tutaj wszystko kręci się wokół mody i elegancji. Podczas zakupów w regionie Emilia-Romagna koniecznie odwiedź modne butiki, gdzie czekają na Ciebie kreacje, które po paru miesiącach podbiją także resztę świata.

RÓŻNORODNOŚĆ MIASTA BIBIONE

Jeśli szukasz tego, co najlepsze w zakupach we Włoszech, przyjedź do Bibione. Już przed bramami miasta powita cię jedno z największych centrów outletowych. Bezpośrednio na plaży czeka na Ciebie wiele uroczych sklepików. Także w centrum miasta oczekuje na Was kusząca mieszanka małych butików i sklepów najbardziej znanych projektantów w kraju.

Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie podczas zakupów na Wybrzeżu Adriatyckim we Włoszech. Na stronie internetowej „Emilia-Romagna.pl” znajdziesz ponadto ofertę noclegową w bezpośrednim sąsiedztwie rajów zakupowych. Czy zgłosiłeś się już po wstępną ofertę?

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!