WYDARZENIA, IMPREZY I FESTIWALE W EMILIA-ROMAGNA

WYDARZENIA, IMPREZY I FESTIWALE W EMILIA-ROMAGNA

MIĘDZY ZABAWĄ A KULTURĄ

Rimini jest wrzącym kotłem wydarzeń kulturalnych i cudownych imprez. Liczne uroczystości wzbogacają imprezowe wakacje w regionie Emilia-Romagna. Portal Emilia-Romagna.pl sporządził zestawienie najciekawszych wydarzeń w Rimini – imprez wszelkiego rodzaju i w każdej klasie jakości – aby ułatwić Państwu zaplanowanie urlopu oraz znalezienie idealnego imprezowego hotelu.

WYSZUKANE PORADY IMPREZOWE

Gorącym punktem wszelkiego rodzaju imprez jest w szczególności Rimini, które doskonale wie, jak zapewnić urlopowiczom i studentom wyszukane atrakcje o każdej porze roku. W licznych dyskotekach, klubach i pubach regularnie występują najbardziej znani DJ-e z Włoch i z całego świata. W trakcie Notte Rosa, „imprezy sylwestrowej” włoskiego lata, przypada strzał startowy dla setek imprez, koncertów i spektakli wzdłuż całego pasa wybrzeża. Przyjaciele kultury, którzy w ciągu dnia pragną znaleźć program stanowiący kontrast wobec imprezowych nocy, będą zachwyceni regionem Emilia-Romagna, skąd wywodzi się dynastia Malatesta, kulturalnymi świadectwami dawno minionych czasów, które są prezentowane w ramach rozmaitych wydarzeń.

Wydarzenia i imprezy w regionie Emilia-Romagna i Rimini oferują perfekcyjny program ramowy dla urlopowiczów, którzy liczą na niezapomniany pobyt w tym tętniącym życiem, pełnym kontrastów regionie. Tutaj znajdą Państwo listę naszych ekskluzywnych porad imprezowych. Do zobaczenia wkrótce!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!