WYCIECZKI ROWEROWE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

WYCIECZKI ROWEROWE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

URLOP ROWEROWY WE WŁOSZECH NAD MORZEM

Czy marzyłeś zawsze o tym, by spędzić urlop rowerowy we Włoszech nad morzem? Z pewnością zainteresuje Cię wiadomość, że kolarstwo jest bez wątpienia ulubioną i najpopularniejszą dyscypliną sportu w regionie Emilia-Romagna. Miejscowości położone wzdłuż pasa wybrzeża idealnie nadają się na punkt startowy wycieczek rowerowych przez czarujące wzgórza i wzdłuż malowniczych wiosek. Emilia-Romagna oferuje liczne trasy dla miłośników kolarstwa, a także dla wszystkich, którzy pragną odkryć zielony krajobraz i piękno natury lub urządzić piknik. Z regionu Emilia-Romagnia pochodził Marco Pantani, włoski kolarz zawodowy.

HOTELE ROWEROWE PRZEZNACZONE SPECJALNIE DLA TWOJEGO URLOPU WE WŁOSZECH NAD MORZEM

Miłośnicy kolarstwa i turystyki rowerowej znajdą tu liczne hotele, które posiadają ofertę dopasowaną idealnie do ich potrzeb, obejmującą wyspecjalizowane dla nich usługi. Są to hotele rowerowe. Oferują bezpieczne przechowanie Twojego roweru, a także wypożyczenie roweru, techniczne doradztwo w małym warsztacie rowerowym. Zapewniają także przewodników turystyki rowerowej. Organizowane wycieczki rowerowe prowadzą przez godne zobaczenia trasy, wiodące przez przepiękną, dziewiczą okolicę, a także wzdłuż cudownych szlaków winnych.

TRASY DLA POCZĄTKUJĄCYCH, ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH I ZAAWANSOWANYCH

Dzięki urozmaiconemu krajobrazowi – od zielonych nizin, przez łagodne wzgórza, aż po Apeniny z wyzywającymi wzniesieniami – każdy znajdzie trasę rowerową idealnie dopasowaną do swoich aspiracji. Ten prawdziwy dla turystów rowerowych raj dysponuje trasami dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Nadają się one doskonale do treningu lub do sprawdzenia swoich największych możliwości. Wzgórza, krajobrazy oraz średniowieczne wioski z grodami i zamkami oferują rowerzystom nie tylko wspaniałe widoki i bajeczną atmosferę, lecz prowadzą ich także przez tradycje, historię oraz historyczne skarby regionu Emilia-Romagna.

WYCIECZKI ROWEROWE W EMILIA-ROMAGNA: ŚCIEŻKI ROWEROWE DLA DUŻYCH I MAŁYCH

W regionie Emilia-Romagna znajdziesz wszędzie liczne ścieżki rowerowe, które nadają się na wycieczki rowerowe z całą rodziną. Również one zapewniają możliwość wyboru stopnia trudności trasy, a także możliwość podróżowania zarówno wzdłuż pasa wybrzeża, jak i w głąb przeuroczego regionu. Liczne odcinki prowadzą wzdłuż rzek, pośrodku cudownej natury śródziemnomorskiej.

Jeśli kochasz kolarstwo i chciałbyś wybrać się na wspaniałą całodniową wycieczkę rowerową, lecz zapomniałeś zabrać na wakacje roweru, możesz skorzystać z oferty przeróżnych hoteli nad włoskim Adriatykiem, które oferują jego bezpłatne wypożyczenie.

Czy zdołaliśmy Cię przekonać do spędzenia urlopu rowerowego we Włoszech nad morzem? Jeśli tak, wyślij nam niezobowiązujące zapytanie urlopowe lub dokonaj samodzielnego wyboru spośród wielu gotowych promocji wakacyjnych.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!