WELLNESS W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

WELLNESS W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

BŁOGI RELAKS PODCZAS URLOPU WE WŁOSZECH

Stres w domu i pracy? Wszystko, czego potrzebujesz, to relaksujący urlop, podczas którego dasz się rozpieścić od stóp do głów. W końcu na to zasłużyłeś! Postaw na wellness w regionie Emilia-Romagna i nie żałuj sobie niczego. Możliwości relaksacyjne nie znają tutaj żadnych granic. Już w hotelach można zaznać relaksu dzięki SPA, masażom i zabiegom upiększającym. Okoliczne termy i wellness oraz wypoczynek na plaży nie pozostawiają nic do życzenia. Spocznij na laurach i ciesz się błogim urlopem wellness na Wybrzeżu Adriatyckim!

TO CZEKA NA CIEBIE W HOTELU SPA

W Twoim hotelu wellness na Wybrzeżu Adriatyckim relaks jest wliczony w cenę. Często już w miejscu noclegowym czeka na Ciebie obszar relaksacyjny z zabiegami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Odważ się i skorzystaj z sauny, kąpieli parowych lub z kabiny na podczerwień. Wypocznij także w pokoju do relaksu przy świeżej wodzie źródlanej. Baseny termalne zapraszają do popływania w spokojnej atmosferze bądź drzemki na leżaku – często również na łonie natury! Przestronne obszary zielone z okazałą i bujną roślinnością dbają o zewnętrzny i wewnętrzny spokój.

TWOJE SPA W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Jeśli Twoje miejsce noclegowe nie posiada obszaru relaksacyjnego, nie oznacza to, że musisz zrezygnować z wellness w regionie Emilia-Romagna! Na obszarze całego regionu znajduje się aż 26 obiektów SPA i term, oddalonych od miejsc noclegowych o parę minut drogi. Ich gospodarze zawsze mają w zanadrzu wskazówki dopasowane do indywidualnych potrzeb i chętnie zdradzą, jak należy podładować akumulatory. Wiele term oferuje ponadto różnego rodzaju zabiegi relaksacyjne. Rozładuj stres dzięki masażowi całego ciała lub zabłyśnij nowym blaskiem po zabiegu upiększającym.

WELLNESS NA PLAŻY

Jeden z najnowszych trendów: relaks bezpośrednio na plaży! Poznaj wellness na Wybrzeżu Adriatyckim z całkowicie innej strony. Dla wielu turystów wystarczającym wypoczynkiem jest relaks na plaży. Wiele hoteli z wellness i SPA oraz term w regionie Emiia-Romagna znajduje się tuż nad morzem. Po ożywiającym zabiegu wybierz się na spacer po plaży i nie żałuj sobie niczego.

Nie pozwól, aby wspaniałe oferty wellness w regionie Emilia-Romagna przeszły Ci koło nosa! Pobierz już dziś wstępną ofertę i ciesz się doskonałym pakietem ofert SPA i term tego regionu!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!