WCZASY WE WŁOSZECH NAD MORZEM

WCZASY WE WŁOSZECH NAD MORZEM

SŁODKIE ŻYCIE NA RIWIERZE

Niemal bezkresne wybrzeże włoskiej riwiery nad Adriatykiem stanowi substancję, z której ulepione są wakacyjne marzenia. Złocistożółte piaszczyste plaże, niebieskozielone połyskliwe morze, łagodne fale i zdrowa opalenizna na leżakach – czy możesz wyobrazić sobie coś piękniejszego? Wczasy we Włoszech nad morzem już od dziesięcioleci zachwycają osoby przybywające nad Adriatyk. Czy można tak bardzo rozkoszować się La Dolce Vita w innym miejscu?

WITAMY NA RAJSKICH PLAŻACH

Ponad 100-kilometrowy odcinek piaszczystego wybrzeża – Twoje wymarzone wakacje nad Morzem Adriatyckim. Niezliczone piaszczyste plaże, rozciągające się od północy do południa, zachwycają w szczególności rodziny, ponieważ uchodzą za niezwykle bezpieczne. Większość odcinków jest obecnie w pełni wyposażonych – w leżaki i parasole, przebieralnie, a nawet małe sklepiki. Zatroszczono się również o aktywność sportową. Animatorzy i trendsetterzy nieustannie prezentują najgorętsze plażowe dyscypliny sportu. Uczestnictwo jest w modzie!

SPORTOWE WAKACJE NAD MORZEM ADRIATYCKIM

W zależności od gustu, urlop na plaży można spędzać w sposób spokojny i wygodny, lecz spotkać można również propozycje spędzania czasu wolnego na sportowo. Włoskie wybrzeże Adriatyku uchodzi za jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania w kraju, z wieloma ukrytymi podwodnymi skarbami do odkrycia. Żeglarze cenią sobie łagodne i przyjemne morze, kuszące przede wszystkim początkujących. Siatkarze plażowi na własny koszt przybywają na coroczny Beachline Festival w Riccione. Treningi, turnieje i party – czego chcieć więcej?

Zaplanuj swoje wczasy we Włoszech nad morzem tak, jak sobie tego życzysz i poproś już dziś o ofertę!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!