WAKACJE WE WŁOSZECH NAD MORZEM LATEM

WAKACJE WE WŁOSZECH NAD MORZEM LATEM

SŁOŃCE, PLAŻA I LA DOLCE VITA

Niekończące się piaszczyste plaże, słońce śmiejące się z nieba, piękne morze i łagodne falowanie towarzyszą każdemu kolejnemu doskonałemu dniu Twoich wakacji we Włoszech nad morzem. Jeśli uwielbiasz spędzać czas w sposób aktywny i urozmaicony, pamiętaj, że na wybrzeżu regionu Emilia-Romagna cały czas coś się dzieje. Jednakże pełno tu także spokojnych zakątków. I oczywiście jest jeszcze fascynujący głąb kraju ze swoim krajobrazowym przepychem oraz imponującą historią. Tylko od czego zacząć?

KĄPIEL I ROZKOSZ

Jednym z najczęściej wybieranych celów na włoskim wybrzeżu Adriatyku jest z całą pewnością plaża. Bezpośrednio wzdłuż metropolii turystycznych Rimini i Riccione znajdziesz szereg częściowo urządzonych plaż z parasolkami, małymi sklepikami i programami animacyjnymi. Wiele hoteli ma swoje własne odgrodzone odcinki plaż z ofertami specjalnymi. Oczywiście w miejscowościach tych znajdziesz również spokojniejsze miejsca na północy i południu, w tym wolne, mniej zagospodarowane obszary, w których wszechobecna jest swoboda pobytu i kompletny spokój. Turyści posiadający psy mogą tutaj również pozwolić pobiegać swoim czworonożnym przyjaciołom, oczywiście pod warunkiem ścisłego przestrzegania lokalnego prawa i okoliczności.

WYPADY W GŁĄB KRAJU I INNE ATRAKCJE

Lato nad Adriatykiem można spędzić wspaniale również poprzez wypady w trakcie dnia, zwiedzanie oraz zachwycające przeżycia. Rodziny z dziećmi znajdą dla siebie liczne parki rozrywki w bliskim otoczeniu kąpielisk i przy akompaniamencie czule aranżowanych opowiadaniach bajek. Często zaledwie o żabi skok oddalone są duże miasta regionu Emilia-Romagna. Będziesz mógł rozkoszować się tutaj kulinarnymi pysznościami regionu przy kieliszku wykwintnego wina, jeśli zostawisz swoje cztery kółka. Zwiedzając miasto w trakcie wakacyjnego urlopu nad Adriatykiem spotkasz imponujące świadectwa historii dawno minionych dni oraz nabędziesz tę czy inną pamiątkę. Być może udasz się również do jednego z centrów zakupowych regionu. A ponadto znajduje się tam wiele wspaniałych okazji do uprawiania sportu, na przykład dla rowerzystów czy wędrowców.

Wakacje we Włoszech nad morzem zapewnią interesujące możliwości dla każdego. Obojętnie czy zdecydujesz się na spokój, relaks, wycieczki kulturalne, wypady rodzinne czy aktywność sportową, region Emilia-Romagna nie pozwoli Ci w żadnym razie odetchnąć od wrażeń. Poproś najlepiej już dziś o sporządzenie dla siebie niezobowiązującej oferty!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!