WCZASY Z DZIECKIEM NAD MORZEM ADRIATYCKIM

WCZASY Z DZIECKIEM NAD MORZEM ADRIATYCKIM

ZABAWA I ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

Urwij się ze szkoły, odstaw pracę na bok i pozwól się porwać wakacyjnej przygodzie. Żadne inne miejsce nie jest tak przyjazne rodzinom jak rejon Morza Adriatyckiego. Na rozległym wybrzeżu czeka wiele przeżyć i niespodzianek. Poniżej znajdziesz wskazówki i ważne informacje dotyczące niezapomnianych wczasów z dzieckiem nad morzem Adriatyckim.

NAJLEPSZE HOTELE PRZYJAZNE DLA RODZIN

Na stronie Emilia-Romagna.pl znajdziesz całe mnóstwo hoteli i miejsc biwakowych przyjaznych rodzinom z dziećmi. Dzięki szybkiej i pomocnej orientacji w ofertach noclegowych przyjaznych dla rodzin, znajdziesz najbardziej czarujące zakątki na Wybrzeżu Adriatyckim w dziewięciu przecudnych miejscach podróży: od Lido di Ravenna na północy przez metropolię kąpieliskową Rimini aż do Cattolica na południu.

AKTYWNA ROZRYWKA I KLUBIKI DZIECIĘCE

Na wczasach z dzieckiem nad morzem Adriatyckim nuda jest niedopuszczalna. Z tego powodu przyjazne rodzinom hotele oferują szereg aktywnych rozrywek dla dzieci oraz klubików dziecięcych. Podczas gdy najmłodsi śpiewają, majsterkują i bawią się w dziecięcych zespołach, młodzież spędza wolny czas na basenie, lekkich aktywnościach fizycznych oraz na relaksowaniu się. Dzieci są pod ciągłą opieką, co daje doskonałą możliwość spędzenia kilku godzin tylko we dwoje.

URLOP NA PLAŻY

Kąpieliska nadmorskie regionu Emilia-Romagna są wręcz stworzone dla rodzin z dziećmi. Można tutaj pluskać się wesoło w spokojnych, płytkich wodach, a także szaleć na miękkim, złocistym piasku. Wraz z lekkim wiatrem pojawiają się umiarkowane fale, które zapewniają odrobinę akcji. Animatorzy na plażach wyszukują coraz to nowe dyscypliny sportowe, w których koniecznie musisz wziąć udział. Są one nie tylko innowacyjne, ale i dostarczają wiele rozrywki. Doskonała zabawa i miła odmiana gwarantowane.

PARKI ROZRYWKI I WYCIECZKI

Na Wybrzeżu Adriatyckim oraz w całym regionie Emilia-Romagna bez przerwy można odkrywać coś nowego. Wybierz się z dzieckiem na wycieczkę rowerową wśród zielonych, pagórkowatych krajobrazów i rozkoszuj się piknikiem w cienistym miejscu. Podejmij wycieczkę w głąb kraju i delektuj się wspólnymi odkryciami w przepysznej lodziarni. Możesz również odwiedzić jeden z licznych parków rozrywki, pełnych wodnych atrakcji, kolejek górskich i zapierających dech w piersiach widowisk natury.
Jak widać: na wczasach z dzieckiem nad morzem Adriatyckim nuda nie wchodzi w grę. Nie pozwól, aby ominęła Cię tak wspaniała, rodzinna zabawa i już dziś wyślij do nas niezobowiązujące zapytanie lub pobierz ofertę indywidualną.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!