TRASY ROWEROWE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

URLOP ROWEROWY WE WŁOSZECH NAD MORZEM

TRASY ROWEROWE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Czy marzyłeś zawszy o tym, by spędzić wakacje we Włoszech na rowerze? Z pewnością zainteresuje Cię wiadomość, że kolarstwo jest bez wątpienia ulubioną i najpopularniejszą dyscypliną sportu w regionie Emilia-Romagna. Miejscowości położone wzdłuż pasa wybrzeża idealnie nadają się na punkt startowy wycieczek rowerowych przez czarujące wzgórza i wzdłuż malowniczych wiosek. Emilia-Romagna oferuje liczne trasy dla miłośników kolarstwa, a także dla wszystkich, którzy pragną odkryć zielony krajobraz i piękno natury lub urządzić piknik. Z regionu Emilia-Romagnia pochodził Marco Pantani, włoski kolarz zawodowy.

HOTELE ROWEROWE PRZEZNACZONE SPECJALNIE DLA TWOICH ROWEROWYCH WAKACJI NAD ADRIATYKIEM

Miłośnicy kolarstwa i turystyki rowerowej znajdą tu liczne hotele, które posiadają ofertę dopasowaną idealnie do ich potrzeb, obejmującą wyspecjalizowane dla nich usługi. Są to hotele rowerowe. Oferują bezpieczne przechowanie Twojego roweru, a także wypożyczenie roweru, techniczne doradztwo w małym warsztacie rowerowym. Zapewniają także przewodników turystyki rowerowej. Organizowane wycieczki rowerowe prowadzą przez godne zobaczenia trasy, wiodące przez przepiękną, dziewiczą okolicę, a także wzdłuż cudownych szlaków winnych.

TRASY DLA POCZĄTKUJĄCYCH, ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH I ZAAWANSOWANYCH

Dzięki urozmaiconemu krajobrazowi – od zielonych nizin, przez łagodne wzgórza, aż po Apeniny z wyzywającymi wzniesieniami – każdy znajdzie trasę rowerową idealnie dopasowaną do swoich aspiracji. Ten prawdziwy dla turystów rowerowych raj dysponuje trasami dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Nadają się one doskonale do treningu lub do sprawdzenia swoich największych możliwości. Wzgórza, krajobrazy oraz średniowieczne wioski z grodami i zamkami oferują rowerzystom nie tylko wspaniałe widoki i bajeczną atmosferę, lecz prowadzą ich także przez tradycje, historię oraz historyczne skarby regionu Emilia-Romagna.

WAKACJE ROWEROWE WE WŁOSZECH ŚCIEŻKI ROWEROWE DLA DUŻYCH I MAŁYCH

W regionie Emilia-Romagna znajdziesz wszędzie liczne ścieżki rowerowe, które nadają się na wypady rowerowe z całą rodziną. Również one zapewniają możliwość wyboru stopnia trudności trasy, a także możliwość podróżowania zarówno wzdłuż pasa wybrzeża, jak i w głąb przeuroczego regionu. Liczne odcinki prowadzą wzdłuż rzek, pośrodku cudownej natury śródziemnomorskiej.

Jeśli kochasz kolarstwo i chciałbyś wybrać się na wspaniałą całodniową wycieczkę rowerową, lecz zapomniałeś zabrać na wakacje roweru, możesz skorzystać z oferty przeróżnych hoteli nad włoskim Adriatykiem, które oferują jego bezpłatne wypożyczenie.

Czy zdołaliśmy Cię przekonać do spędzenia wakacji na rowerze w regionie Emilia-Romagna? Jeśli tak, wyślij nam niezobowiązujące zapytanie urlopowe lub dokonaj samodzielnego wyboru spośród wielu gotowych promocji wakacyjnych.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!