Wędrówki piesze w Emilia Romania

Wędrówki piesze w Emilia Romania

Piesze wędrówki na włoskim wybrzeżu Adriatyku

Kto powiedział, że wspaniałe wybrzeże włoskiego Adriatyku zarezerwowane jest tylko dla gości korzystających z uroków kąpieli morskich i słonecznych? Rozległy głąb tego regionu, położony w niedalekiej odległości od centrum turystycznego, to kraina prawdziwych przygód. W otoczeniu bujnej przyrody regionu Emilia Romania wędrówki piesze należą do szczególnie ulubionych zajęć. Zróżnicowany teren i fantastyczne szlaki turystyczne spełniają wszystkie życzenia i zapraszają, aby zdobywać to przepiękne włoskie wybrzeże Adriatyku przyjemnie wędrując.

Wędrówki piesze w Emilia Romania dla każdego

Niepowtarzalny krajobraz jest niewątpliwie najcenniejszym bogactwem turystycznego regionu Emilia Romania. Dzięki specyficznej topografii, począwszy od płaskiego pasa nadmorskiego przez okoliczne wzgórza i strome górskie przełęcze do imponujących szczytów, oferuje wszystko czego można zapragnąć. Każdy, kto zapragnie spędzić wędrowny urlop w Emilia Romania znajdzie dla siebie odpowiednie trasy. Zaciszne, nadmorskie ścieżki spacerowe zapraszają na przechadzkę wzdłuż małych sklepików z pamiątkami i uroczych restauracji. Im dalej w głąb lądu, tym bardziej zróżnicowanym i wymagającym jest teren. Rozległe, chłodne doliny prowadzą do trudnych wspinaczek po skałach i kamieniach, które są wyzwaniem nawet dla doświadczonych turystów.

Najładniejsze szlaki turystyczne Romanii

Wokół wybrzeża włoskiego Adriatyku jest wiele łatwych jak i dość trudnych szlaków turystycznych do pokonania. Ich duży wybór sprawia, że wędrówki w Emilia Romania są tak ekscytujące. Z głównych miast przybrzeżnych Rimini, Riccione i Comacchio dotrzemy bezpośrednio do górzystej części lądu i do jednego z najpiękniejszych punktów widokowych regionu. Coś na kilkudniowe wycieczki? Trasa pielgrzymki Via Romea i szlak wiodący do najstarszej republiki na świecie San Marino, czekają na turystów.

Pozostaje zasznurować buty górskie i wybrać się na jedną z wielu wycieczek w regionie Emilia Romania. Sportowa aktywność czy przyjemny relaks - wybierając jedną z niezobowiązujących ofert zabezpieczysz sobie wyjazd na wędrowny urlop w jednym z najpiękniejszych regionów Włoch.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!