Urlop golfowy na wybrzeżu Adriatyku Emilii Romanii

Urlop golfowy na wybrzeżu Adriatyku Emilii Romanii

Przyjemność grania w golfa między miastem a plażą

Niekończące się zielone Fairways, doskonałe Putting, atrakcyjne umieszczone bunkry i przeszkody wodne, a to wszystko w otoczeniu roślinności śródziemnomorskiej - Emilia Romania jest od dawna jednym z najbardziej popularnych regionów golfowych Włoch. Umiarkowany klimat między wybrzeżem a lądem, liczne rzeki i jeziora, to wszystko sprawia, że urlop golfowy na wybrzeżu Adriatyku będzie niezapomnianym zarówno dla początkujących, jak i dla ambitnych profesjonalistów gry w golfa.

Gra w Golfa nad Adriatykiem na najwyższym poziomie

Wybrzeże Adriatyku Emilii Romanii proponuje golfa na najwyższym poziomie. Od niekończącej się linii brzegowej i fascynujących zabytków do rozciągających się pól w Delcie Padu i poza nią. Nie tylko historyczne centra miast, ale także pola golfowe są prawdziwymi arcydziełami architektonicznymi. Wiele z tych pól zostało zaplanowane przez krajowych i renomowanych, międzynarodowych ekspertów golfa, którzy nadzorowali ich wykonanie. Na niektórych z nich odbywają się profesjonalne zawody. Dodać należy jeszcze liczne obiekty treningowe. To wszystko sprawi, że urlop golfowy na wybrzeżu Adriatyku, w regionie Emilia Romania na pewno nudny nie będzie.

Najpiękniejsze pola golfowe regionu

Które pole golfowe jest najlepsze? Co do tego nawet eksperci nie są zgodni, bo niesamowita różnorodność terenów golfowych w Emilia Romania to oferta dla każdego. Począwszy od małych 9-dołkowych pól, Driving Ranges i Putting Greens po rozległe strefy sprytnych przeszkód wodnych, głębokich bunkrów piaskowych i co do milimetra dokładne wyznaczonych Fairways. Trudno zaprzeczyć, że właśnie tutaj gra w golfa jest prawdziwą przyjemnością na poziomie ekstraklasy. Liczne pola golfowe w okolicach Rimini, Ravenna i Cervia to duże zróżnicowanie terenów i atrakcji. Gorąco polecam: dostosowane indywidualnie programy kursów nauki gry, oczywiście z doświadczonymi instruktorami golfa. Kursy prowadzone są przez obecnych i byłych włoskich mistrzów tego sportu.

Twój urlop golfowy na wybrzeżu Adriatyku to wiele ciekawych wydarzeń na i poza polami golfowymi. Idealna infrastruktura Emilia Romania zapewnia bezproblemowe przemieszczanie się między plażą a polem golfowym. Do tego zwiedzanie i wspaniała kuchnia. Na turystów czekają liczne hotele golfowe i kwatery w bezpośrednim sąsiedztwie pól golfowych ze ofertami specjalnymi i zniżkami - przejrzyj już dziś niezobowiązujące oferty!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!