Pełny relaks: Termy Emilia Romania

Pełny relaks: Termy Emilia Romania

Ukojenie dla zmysłów

Zrób coś dobrego dla siebie i zapomnij o codzienności – Wellnes jest jednym z kluczowych słów dzisiejszych czasów. Głęboko regenerujący siły wypoczynek pomoże odzyskać wewnętrzną równowagę, uwolnić się od zawodowego stresu i pozyskać nowe pokłady energii. Termy Emilia Romania dodają sił i koją nerwy.

Wellness na plaży w Emilia Romania

Plażowy wellness należy do najpopularniejszych form SPA na włoskim wybrzeżu Adriatyku. Prowincja Rimini to nie tylko przepiękne plaże Włoch, ale jednocześnie dwie cudowne termy położone bezpośrednio nad morzem. Widok z Termy Riccione rozciąga się bezpośrednio na taflę wody morskiej jak i na chłodny lasek sosnowy. Cztery baseny termalne z temperaturą między 28 – 37 °C, małe wodospady masujące i liczne zabiegi upiększające spełniają wszystkie życzenia. Terma Rimini jako jedyna w Romanii wykorzystuje wodę morską i termalną. Bezpośrednio z plaży przechodzi się do rozległego studio Beauty i na liczne zabiegi wodne łącznie z wodnym aerobikiem przy wspaniałej panoramie morza.

Termy północnej części wybrzeża Adriatyku

Urlop Wellness w północnej części Emilia Romania to przyjemność korzystania z trzech wysokiej jakości term:

  • Cervia
    Zawierająca brom i solankę woda jest doskonałym wsparciem przy leczeniu dróg oddechowych i bólach stawów. Terma jest otwarta tylko od maja do października, jednak ze względu na wysoką jakość usług sanatoryjnych i szeroką ofertę fitness powinna zostać koniecznie wypróbowana.
  • Punta Marina
    Położona między morzem a lasem sosnowym, dodatkową zaletą jest woda z podziemnego źródła. Brom, jod, sól i zawierająca magnez woda termalna jest prawdziwym rarytasem i koi różnego rodzaju dolegliwości.
  • Lido delle Nazioni
    Także soczyście zielony Park Delty Padu posiada własną termę. Terma Oasis położona na lagunie Comacchio łączy antyczny rzymski klimat z kompleksowym programem terapeutycznym czterech elementów: ognia, ziemi, powietrza i wody.

Planując urlop Wellness nie można pominąć term regionu Emilia Romania. Zainteresuj się już dzisiaj niezobowiązującą ofertą?

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!