SHOPPING RIMINI

NAJLEPSZE MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA ZAKUPÓW W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Włochy, powszechnie uznawane za stolicę mody i butów. Rzeczywiście, na urlopowiczów czekają liczne możliwości zrobienia zakupów w całym kraju. Shopping w Rimini oraz w regionie Emilia-Romagna jest jedną z ulubionych aktywności na wybrzeżu Adriatyku. Obojętnie, czy szukają Państwo korzystnych okazji, najnowszych markowych produktów czy ładnych pamiątek, zakupy we Włoszech sprawią prawdziwą przyjemność każdemu, kto chętnie spaceruje po sklepach.

NAJLEPSZE MIASTA ZAKUPOWE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

NAJLEPSZE MIASTA ZAKUPOWE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA
We Włoszech, wzdłuż wybrzeża Adriatyku, poświęca się wiele uwagi zakupom. W metropoliach zakupowych regionu Emilia-Romagna czekają na Państwa zaciszne sklepiki przy plaży, fascynujące butiki w ciasnych uliczkach oraz duże centra handlowe zarówno wzdłuż ulic, jak i na obrzeżach miasta. Właśnie taki skarb kryje w sobie historyczna starówka Rimini. W Riccione czeka na Państwa esencja elegancji regionu. To tutaj znajduje się dom najgorętszych trendów modowych. Bibbione oferuje perfekcyjną mieszankę małych sklepików i dużych centrów outletowych. Spacerowanie i polowanie na okazje idzie tutaj w parze.

CENTRA HANDLOWE I OUTLETY NAD ADRIATYKIEM

CENTRA HANDLOWE I OUTLETY NAD ADRIATYKIEM
Czy pragną Państwo dowiedzieć się, jak połączyć wszystkie możliwości zrobienia zakupów w jednym miejscu? Region Emilia-Romagna jest domem kilku najlepszych outletów i centrów handlowych w całych Włoszech. Od sprzedawców elektryki aż po supermarket – mają Państwo duży wybór wśród największych miast regionu. Opłaca się również wypad do San Marino. Najstarsza republika świata przyciąga entuzjastów zakupów w magiczny sposób. Jeśli są Państwo zainteresowani przede wszystkim trendami modowymi za niewielkie pieniądze to powinni Państwo od razu wyruszyć w drogę do wielkich centrów outletowych, by cierpliwie polować na okazje!

UPOMINEK Z REGIONU EMILIA-ROMAGNA

UPOMINEK Z REGIONU EMILIA-ROMAGNA
Państwa przyjaciele i rodzina w domu z pewnością ucieszą się, gdy pomyślą Państwo o nich w trakcie zakupów w regionie Emilia-Romagna. Liczne pamiątki i upominki bez wątpienia wprawią Państwa bliskich w dobry nastrój. Szlachetne tkaniny i słynne ceramiki z Faenzy zachwycą kolekcjonerów i miłośników wielkiej sztuki. A propos miłości: wszyscy znamy powiedzenie „przez żołądek do serca” – w sklepach na włoskim wybrzeżu Adriatyku znajdą Państwo wiele smakołyków. Makarony, oliwy, wina, sery, piadina i wiele więcej, które zachęcą do doskonalenia swojego kulinarnego warsztatu hobbistycznych szefów kuchni.

Shopping w Rimini oraz w regionie Emilia-Romagna stanowią urozmaiconą przyjemność, którą można przeżyć w każdym możliwym do wyobrażenia wariancie. Na wybrzeżu Adriatyku, wokół Państwa hotelu bez wątpienia znajdzie się wiele możliwości, a niedaleko niego z pewnością znajduje się najbliższe miasteczko zakupowe. Zachęcamy Państwo do złożenia zapytania o orientacyjną ofertę.

Czy Ty także chciałbyś radować się nieustannym szałem zakupów? Emilia-Romagna jest zatem idealnym miejscem dla Ciebie! Proszę wysłać już dziś zapytanie urlopowe lub wybrać jedną z wielu promocji wakacyjnych, a drzwi najlepszych włoskich sklepów outletowych zostaną dla Ciebie otwarte!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!