Rowerem górskim w Emilia Romania przez góry i lasy

Rowerem górskim w Emilia Romania przez góry i lasy

Najpiękniejsze trasy i szlaki

Urlop we Włoszech kojarzy się przede wszystkim z pięknymi plażami i krystalicznie czystym morzem lub z wyśmienitą kuchnią regionalną obfitą w szczególnie smaczne i różnorodne specjały. Jednak niemniejszą popularnością w Emilia Romania cieszy się jeżdżenie przez góry i lasy rowerem górskim. Liczne trasy rowerowe wiodą od płaskiego wybrzeża przez pagórkowaty teren, aż po górzystą część kraju i do tego w otoczeniu przepięknej przyrody. Setki kilometrów tras czekają, aby je pokonać.

Dlaczego jazda rowerem górskim w regionie Emilia Romania jest taką szczególną atrakcją

Najpopularniejszy rodzaj sportu w Romanii nie ma nic wspólnego z wodą. Wielu z okolicznych mieszkańców czeka z niecierpliwością na moment, aby na dwóch kółkach znaleźć się w środku raju dla rowerzystów. Małą metropolią górskich rowerów jest prowincja Rimini. To tu znajdują się najpiękniejsze trasy rowerowe regionu Emilia Romania, które prowadzą głównie mało znanymi bocznymi drogami i leśnymi ścieżkami. Oprócz idealnego położenia komunikacyjnego, mamy tutaj idealną infrastrukturę. Prawie każda wioska ma swój własny mały sklep rowerowy z warsztatem napraw. Liczne przydrożne restauracje i bary z przekąskami zapraszają do odpoczynku i kosztowania regionalnych smakołyków. Tutaj łatwo się rozmarzyć.

Wspaniale trasy dla początkujących i zaawansowanych

Zdobycie Emilia Romania górskim rowerem - to brzmi po prostu fantastyczne. Różnorodne trasy stanowią ciekawe urozmaicenie dla sportowców i amatorów. Zdarza się, że miłośnicy jazdy rowerem po zwiedzeniu małych wiosek w okolicy wybrzeża wybierają się nawet na niewielkie wzniesienia. Jednak dla poszukujących prawdziwych wyzwań rozległy głąb lądu stoi otworem. Górzysty teren zaczyna się od San Marino i wiedzie przez górskie przełęcze Apenin aż do granic Toskanii. Wybór jest duży i niczym nie ograniczony.

Poznaj raj rowerów górskich w Emilia Romania z przyjaciółmi lub rodziną i już dziś pozwól sobie przedstawić niezobowiązującą propozycję!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!