NOCLEGI NAD MORZEM Z PSEM

NOCLEGI NAD MORZEM Z PSEM

HOTELE PRZYJAZNE PSOM NAD ADRIATYKIEM

Ganiać po plaży, spacerować po mieście, udać się w odkrywczą podróż – najchętniej u boku ze swoim psem, będącym jednym z członków rodziny. Ale uwaga: nie wszędzie możliwe jest wspólne spędzenie urlopu całkowicie bez problemów. Portal Emilia-Romagna.pl niesie Państwu pomoc, prezentując przegląd hoteli przyjaznych psom nad Adriatykiem, a mówiąc dokładniej – na malowniczym, rozległym wybrzeżu Adriatyku w regionie Emilia-Romagna.

ZWIERZĘCA PRZYJEMNOŚĆ

Liczne miejsca noclegowe nad morzem, w których psy są mile widziane, znajdują się w dziewięciu miejscowościach i rejonach wypoczynkowych regionu Emilia-Romagna. Prosimy kliknąć na poniższą listę i pozwolić nam przygotować dla Państwa niezobowiązującą ofertę wakacji na wybrzeżu Adriatyku.

Zachęcamy przede wszystkim do zwrócenia uwagi na różne udogodnienia dla psów, które oferują noclegi nad morzem z psem w regionie Emilia-Romagna. Począwszy od smakołyku na powitanie, przez miski na karmę i wodę, aż po specjalne łóżka dla pupili oraz poświęcenie indywidualnej uwagi ze strony kuchni odnośnie różnych posiłków – naprawdę wszystko, czego pragnie psie serce.

Tak wspaniały może być urlop z Państwa czworonogiem na wybrzeżu Adriatyku w regionie Emilia-Romagna.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!