Najpiękniejsze pola golfowe wybrzeża Adriatyku

Najpiękniejsze pola golfowe wybrzeża Adriatyku

Atrakcyjne kompleksy golfowe w Emilia Romania

Emilia Romania i golf to bardzo dobre połączenie. Ten rozległy region posiada najatrakcyjniejsze pola i ośrodki golfowe w całych Włoszech, na których odbywają się znaczącej rangi zawody krajowe i międzynarodowe. Tutaj nawet w sąsiedztwie niekończących się, białych, piaszczystych plaż można nieźle pograć. Następujących pól golfowych nie może zabraknąć w planowanym urlopie:

Verucchio Golf Club Rimini

O dziesięć minut drogi od turystycznej metropolii oddalony, ten Par-72-Kompleks Verucchio Golf Club Rimini zadziwia swoją świetną architekturą i wspaniałym widokiem na okoliczne, średniowieczne wioski. Małe jeziorka i piaskowe bunkry nawet dla zaawansowanych graczy są prawdziwym wyzwaniem. Do tego jeszcze Akademia Golfa, to wszystko sprawia, że w tak pięknym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie.

Riveriagolf

Ten kompleks umiejscowiono pośród wzgórz San Giovanni w Marignano, tylko pięć minut drogi od plaży, a wygląda, jakby zaczarowaną ręką został wtopiony w tutejszy krajobraz. 72- Par kompleks jest obiektem całorocznym i tylko zimą w poniedziałki jest zamknięty. Obok dużych terenów treningowych z Pitch-&-Putt, znajduje się tutaj, należący do kompleksu, Resort ze suitami, który zapewnia wysoki poziom urlopu golfowego na wybrzeżu Adriatyku.

Adriatic Golf Club Cervia

Prawdziwy raj dla golfistów między słonymi jeziorami a gajami sosnowymi: Cervias wspaniały kompleks z wyzywającymi 27 dołkami, podzielonymi na trzy 9-dołkowe mini obiekty, zróżnicowane pod względem trudności. Adriatic Golf Club charakteryzuje innowacyjny design i tu odbywały się niejednokrotnie włoskie mistrzostwa gry w golfa.

Tych i innych pól golfowych na wybrzeżu Adriatyku nie może zabraknąć podczas następnego urlopu w Emilia Romania. Idealne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie plaż, łączą ze sobą nadmorskie przyjemności z wyzwaniem na Fairway. Czy to jest urlop golfowy o jakim marzysz? Jeśli tak, to jeszcze dzisiaj zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!