NAJŁADNIEJSZE PIASZCZYSTE PLAŻE WE WŁOSZECH

NAJŁADNIEJSZE PIASZCZYSTE PLAŻE WE WŁOSZECH

WCZASY WE WŁOSZECH NAD MORZEM ADRIATYCKIM

Na Twoje przybycie do regionu Emilia-Romagna nad Adriatykiem czeka długi pas wybrzeża, rozciągający się na ponad 100 kilometrów, gdzie możesz spędzić swój niezapomniany urlop nad morzem i wśród natury

Kąpieliska morskie regionu Emilia-Romagna znakomicie nadają się dla młodzieży, dorosłych oraz rodzin z dziećmi. Plaże włoskiego Adriatyku kuszą swym delikatnie złocistym piaskiem oraz spokojnym morzem i płytkim dnem, dzięki czemu należą do najbezpieczniejszych plaż w całych Włoszech. Na tej podstawie wiele kąpielisk regionu Emilia-Romagna zostało wyróżnionych certyfikatem Błękitnej Flagi (wł. Bandiera Blu).

Jeśli planujesz wczasy we Włoszech nad morzem adriatyckim, w regionie Emilia-Romagna ze względu na morze i plażę, możesz skorzystać z bogatej oferty usług i aktywności.

WŁOSKIE KĄPIELISKA JAK MAŁE WIOSKI WYPOCZYNKOWE

Dawniej kąpieliska wyposażone były wyłącznie w parasole przeciwsłoneczne i leżaki. Dziś są prawdziwymi maleńkimi wioskami wypoczynkowymi, w których możesz wykonywać wiele czynności i cieszyć się programem animacyjnym przeznaczonym dla dużych i małych. Już wczesnym rankiem rozpoczyna się tu godzina poświęcona gimnastyce wodnej, po której odbywają się turnieje tenisa plażowego, siatkówki plażowej i beach soccera. Z roku na rok oferta wodnych zajęć sportowych staje się bogatsza. Dziś uprawiać tu można m.in. kitesurfing, windsurfing i żeglarstwo. Zaledwie kilka kroków od miejsc wypoczynku znajdują się minikluby i place zabaw dla dzieci, dzięki którym rodzice przebywający na plaży mogą wypoczywać i przyglądać się zabawom swych pociech.

Dla tych, którzy planują wakacje wellnes nad Adriatykiem w regionie Emilia-Romagna, a jednocześnie nie chcą zrezygnować ze swojego zdrowia duchowego i fizycznego na plaży, do dyspozycji są liczne kąpieliska z centrami wellnes. Oferowane są tam kąpiele z hydromasażem, zabiegi piękności oraz masaże. A wszystko to bezpośrednio przy plaży. Dla osób, którzy chcą zabrać na wakacje swoje zwierzęta domowe, znajdują się tu niezliczone plaże dla psów, zapewniające specjalistyczną obsługę – należy po prostu zapytać w recepcji swojego hotelu o „plaże Fido”. W wielu hotelach nad włoskim Adriatykiem wszelkie tego typu usługi wliczone są już w cenę noclegu – proszę zapytać o pakiet All Inclusive obejmujący usługi plażowe.

DZIKIE PIASZCZYSTE PLAŻE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA WE WŁOSZECH

Osoby pragnące zasmakować na plaży odrobinę swobody i niezależności, które nie potrzebują leżaków czy parasoli przeciwsłonecznych, mogą zdecydować się na wybór jednej z dzikich plaż nad Adriatykiem w regionie Emilia-Romagna. Wiele z nich znajduje się w regionie turystycznym Lidi Ravennati, w którym niemal jeszcze dziewicze plaże otoczone są przepięknym lasem sosnowym.

Jeśli pragniesz rozkoszować się słońcem i wprawić się w dobry nastrój podczas wczasów we Włoszech nad morzem, to piaszczyste plaże regionu Emilia-Romagna są dla Ciebie najlepszym miejscem. Już dziś wyślij niezobowiązujące zapytanie ofertowe lub pozwól się zainspirować przez wiele gotowych promocji urlopowych.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!