ODKRYJ PIĘKNO REGIONU EMILIA-ROMAGNA

ODKRYJ PIĘKNO REGIONU EMILIA-ROMAGNA

MAGICZNE WYBRZEŻE WŁOSKIEGO ADRIATYKU

Odkryj piękno regionu Emilia-Romagna i poznaj włoski Adriatyk. Włoskie wybrzeże Adriatyku oferuje wielokilometrowe piaszczyste plaże oraz niezliczoną ilość parków rozrywki i parków tematycznych, a magiczna i historyczna głębia kraju ujawni dalsze oblicze tego niepowtarzalnego regionu.

FASCYNUJĄCY KRAJOBRAZ NADMORSKI

Plaże regionu Emilia-Romagna są niezrównane pod względem swej różnorodności i rozległości. Włoski Adriatyk przywita Was pasem wybrzeża o długości ponad 100 kilometrów. Bogata oferta wybrzeża Adriatyku uraczy zarówno młodzież, dorosłych, jak i całe rodziny. Włochy prezentują się tu od swojej najpiękniejszej strony. Parki rozrywki i parki tematyczne idealnie nadają się na rodzinne wypady. Zawsze jest doskonała pora, by je zobaczyć. Odkryj wybrzeże podróżując na rowerze. W fascynujący głąb regionu zaprowadzą Was trasy rowerowe charakteryzujące się każdym poziomem trudności.

PODRÓŻ PRZEZ EMILIA-ROMAGNA

Porzuć na chwilę włoski Adriatyk i udaj się w podróż w głąb regionu Emilia-Romagna. Zauroczą Cię imponujące miasta, malownicze średniowieczne wioski oraz tajemnicze legendy.

DOBRE JEDZENIE I UROZMAICONE ROZRYWKI

Oferta nad wybrzeżem Adriatyku jest nieporównywalna. Za dnia turystów rozpieszcza długa wycieczka zakupowa, a wieczorem czekają na nich liczne dyskoteki i puby. Włoski Adriatyk jest szczególnie znany z zawrotnej ilości specjałów i smakołyków kuchni regionalnej. Warto skusić się na piadinę, faszerowaną świeżym serem (squacquerone, caciotta lub casatella) lub na makaron jajeczny, bądź spróbować licznych deserów w godnych polecenia restauracjach regionu Emilia-Romagna.

Czy nabrałeś ochoty na włoski Adriatyk? Zapoznaj się z naszymi ofertami lub wyślij niezobowiązujące zapytanie do jednego lub kilku wybranych hoteli. Przyjedź i zobacz z bliska magię regionu Emilia-Romagna.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!