EMILIA-ROMAGNA – PRZEWODNIK PO RESTAURACJACH

EMILIA-ROMAGNA – PRZEWODNIK PO RESTAURACJACH

NAJLEPSZE RESTAURACJE NA WYBRZEŻU ADRIATYCKIM WE WŁOSZECH

Czy możesz wyobrazić sobie urlop, a nawet życie bez typowo włoskich przysmaków? Pizza i makarony stanowią nieodłączny element kulinarny także w Europie Środkowej. Wiele najbardziej znanych włoskich smakołyków pochodzi z kuchni regionu Emilia-Romagna. Oczywiście istnieje również cała gama specjałów, które są mało znane w krajach niemieckojęzycznych. Odkryj je w najlepszych restauracjach nad Adriatykiem dzięki wskazówkom zamieszczonym na stronie internetowej „Emilia-Romagna.pl”!

NAJLEPSZE LOKALE WEDŁUG CZTERECH KATEGORII

Aby zapewnić kompletne rozeznanie w najlepszych restauracjach nad Adriatykiem, podzieliliśmy je na cztery kategorie, w zależności od gustu i kulinarnego upodobania. Restauracje i lokale gastronomiczne serwują obok tradycyjnych potraw regionalnych również międzynarodowe przysmaki. Oczywiście w regionie znajduje się także całe mnóstwo pizzerii.

Otwarte morze oraz inne zbiorniki wodne dostarczają specjałów licznym restauracjom rybnym, które oferują różne dania, w zależności od pory roku. Odwiedzając region Emilia-Romagna musisz również spróbować ulubionej potrawy tej części Włoch, a mianowicie tzw. piadiny. Ten włoski chlebek, wypełniony rozmaitymi pysznościami, stanowi doskonałą przekąskę między posiłkami.

Popuść pasa i wybierz się już dziś na kulinarną podróż przez Włochy! Już teraz pobierz najlepszą ofertę podróży kulinarnej wzdłuż Wybrzeża Adriatyckiego w regionie Emilia-Romagna.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!