IMPREZOWE WAKACJE NAD ADRIATYKIEM W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

IMPREZOWE WAKACJE NAD ADRIATYKIEM W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

AKCJA I UROZMAICENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Swoimi szerokimi plażami, znakomitą kuchnią i fascynującą głębią kraju region Emilia-Romagna zachwyci gości w każdym wieku. Przyjaciele spotykają się w Rimini na imprezowych wakacjach, które pozwalają im się rozerwać. Metropolia kąpieliskowa na wybrzeżu Adriatyku uwielbiana jest szczególnie za swą ekscytującą mieszankę przyjemności, akcji, relaksu oraz zakupów i często wybierana jako cel podróży przez maturzystów.

IDEALNY KLIMAT

Lato, słońce, morze i światło słoneczne: w miesiącach takich, jak czerwiec, lipiec i sierpień, temperatura wynosi średnio 28°C-30°C, przy czym suche powietrze sprawia, iż gorące temperatury są przyjemne i znośne. Lecz również wiosną i jesienią da się wytrzymać w temperaturach powyżej 20°C. Uwaga: latem niektóre sklepy skracają godziny otwarcia.

RIMINI: IMPREZOWE WAKACJE NA PLAŻY

Piękne i gorące dni zapewniają wspaniały wypoczynek na plaży. W Rimini znajduje się około 250 kąpielisk, tzw. bagni, które sprawiły, że dawniej nadmorskie miasto zamieniło się w prawdziwą metropolię kąpieliskową. Na licznych odcinkach plażowych znajdują się hotele i kluby, lecz pomimo to w wielu przypadkach można wynająć leżaki. Na odprężenie po imprezowych wakacjach lub w ramach przygotowań do nich niezastąpiona jest kąpiel słoneczna. Równocześnie na bagni obecnych jest wielu animatorów, którzy na bieżąco kreują i prezentują nowe dyscypliny sportu.

KULTURA I WYCIECZKI

Imprezowe wakacje nad Adriatykiem oferują dostateczne urozmaicenie dla tych odwiedzających, którzy od czasu do czasu zapragną chwili odpoczynku od świętowania. Miasto zachwyca eklektyczną mieszanką, ukształtowaną przez pozostałości osad rzymskich, poprzez wystawne budowle z czasów panowania dynastii Malatesta, aż po wspomnienia najsłynniejszego z synów Rimini – reżysera nagrodzonego kilkoma Oscarami – Federico Fellini. Tuż obok znajduje się fascynująca niewielka republika San Marino oraz przepiękna Wenecja. Kto w trakcie swoich imprezowych wakacji szuka akcji, będzie dobrze się bawił na polu paintballowym lub torze kartingowym.

DYSKOTEKI I KLUBY

Rimini jest jedną z imprezowych metropolii Włoch i ojczyzną sceny zabawy regionu Emilia-Romagna. Niezliczone dyskoteki i kluby na plaży oraz w mieście, a także mnóstwo pełnych akcji wydarzeń sprawiają, że noc zamienia się w dzień. Imprezowe wakacje nad morzem Adriatyckim to trudny wybór spośród wielu lokalizacji. Tydzień po tygodniu występuje tu wielu DJ-ów z Włoch i z całego świata, którzy przez całą noc towarzyszą pragnącym zabawy imprezowiczom gorącymi bitami i żwawymi rytmami.

O szczególną rozkosz pobytu zatroszczą się przyjazne dla imprezowiczów hotele nad Adriatykiem. Dzięki promocjom lub uzyskaniu indywidualnej oferty znajdziesz się decydujący krok bliżej imprezy.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!