Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!

RIMINI W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Rimini

HOTELE I PROMOCJE W NAJBARDZIEJ POPULARNYM MIEJSCU PODRÓŻY

W Rimini mieści się międzynarodowy port lotniczy im. Federica Felliniego, a także kilka najbardziej znanych nad Adriatykiem parków rozrywki i parków tematycznych. Z powodu urozmaiconej oferty Rimini jest najbardziej popularnym miejscem podróży w trakcie całego roku. Dzięki długiej linii brzegowej i optymalnie urządzonym piaszczystym plażom oraz interesującej ofercie kulturalnej, Rimini przyciąga turystów z całego świata o każdej porze roku.

CENTRUM RIMINI

Wędrówka po centrum starego miasta uosabia podróż przez średniowiecze, czasy Imperium Rzymskiego i okres odrodzenia. Będą Państwo pod wrażeniem piękna Łuku Augusta, kościoła katedralnego Tempio Malatestiano oraz słynnych placów: Piazza Cavour, Piazza Tre Martiri, Piazza Ferrari.

SAN GIULIANO

Odkryj prawdziwą perłę architektury – San Giuliano, dawną wioskę rybacką, w której tradycja łączy się z poezją. Dojazd do centrum, na plaże oraz nad kanał portowy, przy którym znajdują się sławne lokale oraz znakomite restauracje, jest bardzo prosty. Wystarczy przejechać ścieżką rowerową przez cudowne parki.

PLAŻE W RIMINI

Nieważne, jakiej plaży szukasz. Rimini i jej 15-kilometrowy pas wybrzeża zaoferuje Ci wszystko, czego pragniesz. Kąpieliska oferujące aktywną rozrywkę i obsługę, publiczne plaże z czystym piaskiem lub plaże kaministe, a także parki wodne ze zjeżdżalnią prosto do morza. I oczywiście mogą Państwo również uprawiać rozmaite dyscypliny sportu, wypożyczyć sprzęt sportowy lub wziąć udział w kursach żeglarskich lub szkoleniach windsurfingowych.

DYSKOTEKI I PUBY W RIMINI

W lecie wszystko odbywa się na promenadzie przy plaży, gdzie znajdą Państwo niezliczoną liczbę otwartych do późnej nocy lokali, a także liczne bezpłatne wydarzenia. Historyczne centrum jest bardzo piękne również w czasie zimnych miesięcy, zwłaszcza teren wokół „Vecchia Pescheria”. Mogą tu Państwo delektować się smakiem wybornego wina, piwa oraz tradycyjnych rarytasów regionu Emilia-Romagna.

Oczywiście znajdzie się również bogata oferta teatrów, klubów i międzynarodowych imprez.

Z całą pewnością nie mogą się już Państwo doczekać wakacji w Rimini. Prosimy zatem o przesłanie już dziś niezobowiązującego zapytania ofertowego lub zapoznanie się z licznymi promocjami hoteli w Rimini.

Hotele w Rimini

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28 I- 47921 Rimini - Marina Centro
Waldorf Hotel to 4 gwiazdkowy hotel w Rimini Marina Centro. Międzynarodowej sieci …