Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!

RICCIONE W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Riccione

EKSKLUZYWNE HOTELE NAD MORZEM

Riccione – Zielona Perła Adriatyku, jest znaną na całym świecie ekskluzywną miejscowością wypoczynkową. Miasteczko to usytuowane jest w bajecznym położeniu, bezpośrednio nad morzem. Otoczone jest przecudnymi zielonymi wzgórzami w głębi lądu i oddalone jest żabi skok od Rimini i znajdującego się tam międzynarodowego portu lotniczego im. Federica Felliniego. Znakiem rozpoznawczym Riccione są perfekcyjnie wyposażone i czyste piaszczyste plaże, rozrywki dla osób w każdym wieku, uliczki handlowe oraz znakomita kuchnia.

SPORT I TERMY W RICCIONE

W Riccione może uprawiać każdy rodzaj sportu – zarówno na plaży i w wodzie, jak i w licznych obiektach sportowych i studiach fitness. Możesz także zarezerwować czas dla swojego dobrego samopoczucia i skorzystać z zabiegów i masaży oferowanych przez słynny Riccione Terme SPA – obiektu termalnego usytuowanego pośród zieleni.

WYBÓR HOTELI W RICCIONE

W zacisznej okolicy term mieści się wiele hoteli różnej kategorii. Kilka z nich dysponuje pływalnią i parkingiem zarezerwowanym dla swych gości. Hotele w Riccione położone w bezpośrednim sąsiedztwie morza również oferują ekskluzywny pakiet usług, jak choćby oferta all inclusive z usługami plażowymi.

SZTUKA I KULTURA W RICCIONE

W galerii sztuki nowoczesnej i współczesnej w Riccione przez cały rok mogą Państwo podziwiać interesujące działa, a w „Palazzo del Turismo” i w centrum konferencyjnym mogą Państwo brać udział w rozmaitych wydarzeniach.

CENTRUM RICCIONE

Obowiązkiem każdego, kto planuje spędzić wakacje w Riccione, jest spacer po centrum i wzdłuż sławnej „Viale Ceccarini”, z jej eleganckimi butikami modowymi oraz ekskluzywnymi lokalami. Promenada przy plaży pozwoli Państwu przedostać się z centrum do legendarnego placu, na którym odbywają się wspaniałe koncerty letnie oraz imprezy na żywo.

Marzysz o ekskluzywnym urlopie nad włoskim Adriatykiem? Dlaczego tylko marzysz? Już teraz wyślij niezobowiązujące zapytanie ofertowe lub pozwól się zainspirować przez gotowe unikalne promocje urlopowe.

Hotele w Riccione

Hotele 3-gwiazdkowe

 • Hotel Patrizia
  Ulica D'Annunzio 26
  I- 47838 Riccione
 • Hotel Negresco
  Ulica Ugo Bassi 15
  I- 47838 Riccione
 • Hotel Nelson
  Ulica D'Annunzio 31
  I- 47838 Riccione
 • Hotel Consul
  Ulica Mameli 16
  I- 47838 Riccione
 • Hotel San Marino
  Ulica Goldoni 6
  I- 47838 Riccione
 • Hotel Tre Rose
  Aleja Guido Cavalcanti 19
  I- 47838 Riccione

Hotele 3-gwiazdkowe Superior

 • Hotel Daniel's
  Ulica Gioacchino Rossini 1 angolo Promenada della Costituzione
  I- 47838 Riccione