Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!

MILANO MARITTIMA W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Milano Marittima

ELEGANCKIE HOTELE BEZPOŚREDNIO NAD MORZEM

Milano Marittima jest najbardziej ekskluzywnym i najbardziej eleganckim kurortem na całym wybrzeżu Adriatyku. W szykownym centrum znajdują się luksusowe butiki modowe z wyszukanymi sklepami, w których otrzymają Państwo znane na całym świecie markowe artykuły.

PLAŻE I HOTELE W MILANO MARITTIMA

Wszystko jest tu zapięte na ostatni guzik, od hotelu aż po plaże. Również plaża zapewni Państwu ekskluzywny komfort, na przykład baseny z hydromasażem lub strefy fitness. Nie zabraknie jednak również tradycyjnych usług. Ogromny wybór hoteli zapewni każdemu wczasowiczowi doskonały urlop.

KURORT MILANO MARITTIMA

Liczne tereny zielone czynią kurort Milano Marittima wyjątkowo pięknym i znakomicie nadają się do przerwy na odpoczynek w trakcie upalnych letnich dni. Niedaleko od tego eleganckiego kurortu, bezpośrednio przy morzu, znajduje się przepiękny las sosnowy ze wspaniałymi ścieżkami dla spacerowiczów lub rowerzystów. Znajdą tu Państwo wiele zacienionych miejsc, idealnych do wypoczynku, do zabawy lub na piknik.

RESTAURACJE I DYSKOTEKI W MILANO MARITTIMA

W Milano Marittima oczywiście również wieczorem znajdą Państwo niezliczone możliwości rozrywki, które rozpoczynają się już wraz z podaniem wybornego aperitifu i trwają dalej w jednej ze znanych restauracji, a kończą się na imprezie w jednej z dyskotek.

Czy wczasy nad włoskim wybrzeżem Adriatyku są tak przyjemne jak ich rezerwacja? Raz jeszcze rzuć rzucić okiem na szykowne hotele w Milano Marittima i poproś o niezobowiązującą ofertę urlopową lub dokonaj samodzielnego wyboru spośród wielu gotowych promocji.

Hotele w Milano Marittima

Hotele 3-gwiazdkowe

 • Hotel Majorca
  Aleja Matteotti 167
  I- 48016 Milano Marittima
 • Hotel Sanremo
  Ulica VIII Traversa a mare 21
  I- 48015 Milano Marittima
 • Hotel Condor
  Ulica Tredicesima Traversa 10
  I- 48018 Milano Marittima

Hotele 4-gwiazdkowe

 • Color Metropolitan Beach Milano Marittima
  XVII Traversa Mare 7
  I- 48015 Milano Marittima