Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!

LIDI RAVENNATI W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Lidi Ravennati

HOTELE WZDŁUŻ WYBRZEŻA RAWENNY

Wszystkie kurorty położone w gminie Rawenna w bezpośrednim sąsiedztwie Adriatyku, określane są regionem turystycznym Lidi Ravennati. W jego skład wchodzą: Lido di Savio, Marina di Ravenna, Lido di Classe, Porto Corsini, Lido di Dante, Marina Romea, Lido Adriano, Casalborsetti, Punta Marina Terme.

UZDROWISKA LIDI RAVENNATI

Uzdrowiska wzdłuż wybrzeża Rawenny są interesujące dla wszystkich, którzy w czasie swojego urlopu szukają ciszy i spokoju. W każdej z tych miejscowości wypoczynkowej znajdą Państwo nowoczesne, dobrze wyposażone i spokojne plaże, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu sosnowego.

REGION TURYSTYCZNY LIDI RAVENNATI

In Lido di Classe mogą się Państwo spodziewać lasu sosnowego z charakterystyczną roślinnością śródziemnomorską.

Marina Romea natomiast znana jest ze swojemu unikalnego położenia w parku przyrodniczym Podelta, dzięki czemu jest prawdziwym rajem dla miłośników natury.

Porto Corsini jest ulubionym miejscem wypoczynku dla pasjonatów nurkowania, gdzie mogą nurkować na wraku platformy Paguro. Jeśli planują Państwo wizytę w parku rozrywki Mirabilandia, właściwym wyborem będą wakacje w Lido di Savio. Z nastaniem wieczoru Marina di Ravenna staje się prawdziwą oazą zabawy, gdzie będą mogli Państwo potańczyć, brać udział w międzynarodowych koncertach lub poznać miłych ludzi z całego świata.

WYBÓR HOTELI W REGIONIE LIDI RAVENNATI

Hotele w regionie Lidi Ravennati dysponują znakomitą kuchnią z tradycyjnymi, lokalnymi i międzynarodowymi potrawami, które zrobią wrażenie nawet na największych smakoszach. Miejsce to gwarantuje Państwu szeroki wybór hoteli, których oferta posiada doskonały stosunek ceny do jakości.

Z całą pewnością nie mogą się już Państwo doczekać wakacji nad włoskim Adriatykiem. Poproś o niezobowiązującą indywidualną ofertę urlopową lub rzuć okiem na nasze niezrównane gotowe promocje.

Hotele w Lidi Ravennati

Hotele 2-gwiazdkowe

 • Hotel Antares
  Aleja Fratelli Vivaldi 76
  I- 48020 Lido Di Classe

Hotele 3-gwiazdkowe

 • Hotel Souvenir
  Ulica Cotignola 18
  I- 48125 Lido Di Savio
 • Hotel Marco
  Aleja Bagnara 2
  I- 48125 Lido Di Savio
 • Hotel Miami
  Aleja Romagna 4
  I- 48125 Lido Di Savio

Hotele 3-gwiazdkowe Superior

 • Strand Hotel Colorado
  Aleja Romagna 201
  I- 48020 Lido Di Savio