Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!

CERVIA W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Cervia

HOTELE WELLNESS I SPA NAD MORZEM

Cervia jest niewielkim, starym miastem położonym nad wybrzeżem Adriatyku, znanym od dawien dawna z produkcji soli i określanym z tego powodu „solnym miastem”. Popularne uzdrowisko znajduje się na północ od Rimini i na południe od Rawenny. Wzdłuż 20-kilometrowego pasa wybrzeża Cervia oferuje eleganckie hotele, najwyższej klasy usługi oraz wspaniały program rozrywkowy.

WYPOCZYNEK I SPORT W CERVII

Miasteczko otoczone jest przecudnym lasem sosnowym, który nie jest jedynie siedliskiem licznych rzadkich gatunków ptaków, lecz również idealnym miejscem na spacery, przejażdżki rowerowe, a także do uprawiania sportu lub zwykłego wypoczynku w czasie pikniku zorganizowanego w upalne letnie dni.

Jeśli pragną Państwo wypocząć lub planują Państwo wakacje wellness, Cervia jest właściwym wyborem! Znajdą tu Państwo nowoczesny obiekt termalny z pływalniami i bogatą ofertą terapeutyczną.

ROZRYWKI W CERVII

Równie szeroka jest oferta rekreacyjna: na północy znajduje się Mirabilandia – jeden z największych parków rozrywki we Włoszech, a na południu Atlantica – drugi co do wielkości park wodny w regionie Emilia-Romagna. Jeśli są Państwo miłośnikami golfa, do Państwa dyspozycji są tu najlepsze pola golfowe w całych Włoszech, należące do Adriatic Golf Club.

Mają Państwo ochotę na wellness lub na golfa nad morzem? Poproś o niezobowiązującą indywidualną ofertę urlopową lub rzuć okiem na liczne gotowe promocje urlopowe.

Hotele w Cervia

Hotele 3-gwiazdkowe

 • Park Hotel Pineta
  Aleja Italia 360
  I- 48015 Cervia
 • Hotel Commodore
  Promenada G. Deledda 126
  I- 48015 Cervia
 • Hotel Palladio
  Ulica E. De Amicis 3
  I- 48015 Cervia

Hotele 3-gwiazdkowe Superior

 • Hotel Donatella
  Ulica Mezzanotte 7
  I- 48015 Pinarella