Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!

CATTOLICA W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Cattolica

HOTELE NAD MORZEM, ZABYTKI I PLAŻE

Cattolica znajduje się nad Morzem Adriatyckim, w południowej części Emilia-Romagna – pomiędzy plażami tego regionu i wzgórzami regionu Marche. Miasteczko wznosi się w naturalnej dolinie, dzięki czemu chronione jest od wiatru i prądów morskich.

PLAŻE W CATTOLICE

Wzdłuż trzykilometrowego pasa wybrzeża znajdziesz liczne świetnie urządzone plaże, oferujące najnowocześniejsze usługi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na plaży w miejscowości Cattolica możesz uprawiać różnorodne dyscypliny sportu – tradycyjną siatkówkę plażową, żeglarstwo, pełen przygód kitesurfing oraz wiele innych.

CENTRUM CATTOLICA

Po wspaniałym dniu spędzonym na plaży możesz udać się do centrum miasta, w którym znajdziesz do wyboru wiele lokali oferujących wyśmienity aperitif. Centrum Cattolici jest bardzo zadbane i wyjątkowo piękne. To doskonałe miejsce na relaksujące spacery czy zakupy. Przy przecudnym „Piazza Primo Maggio” możesz rozkoszować się lodem z jego niepowtarzalnej studni.

WYBÓR HOTELI W CATTOLICE

Osoby pragnące spędzić wakacje w Cattolice mają szeroki wybór rozmaitych miejsc noclegowych: od przytulnych pensjonatów prowadzonych jako rodzinny biznes, poprzez niedrogie, nowoczesne i komfortowe możliwości zakwaterowania, aż po luksusowe hotele, które oferują usługi najwyższej klasy i zapewniają wszelkie wygody.

Tęsknisz za odprężającym urlopem nad morzem? Włoski Adriatyk stanowi idealne rozwiązanie! Poproś o niezobowiązującą indywidualną ofertę urlopową lub rzuć okiem na liczne gotowe promocje urlopowe.

Hotele w Cattolica

...W tej chwili nie ma żadnych dostępnych hoteli w Cattolica