CENTRA HANDLOWE I SKLEPY OUTLETOWE W RIMINI I OKOLICY

CENTRA HANDLOWE I SKLEPY OUTLETOWE W RIMINI I OKOLICY

WAKACYJNE ZAKUPY NA POTĘGĘ

Shopping w regionie Emilia-Romagna stanowi zapowiedź magicznych zakupów nie tylko w tej części Włoch, ale też w całym kraju. Liczne centra handlowe oraz sklepy outletowe na Wybrzeżu Adriatyckim tylko czekają, aż je odwiedzisz. Tutaj dowiesz się, w którym miejscu we Włoszech zakupy sprawiają najwięcej przyjemności i są przy tym łaskawe dla portfela.

CENTRA HANDLOWE

W regionie Emilia-Romagna znajdują się jedne z najpiękniejszych i najpopularniejszych centrów handlowych we Włoszech. Właśnie w tej części Włoch, w jeden z rzadko występujących tutaj deszczowych dni, spędzisz radośnie czas i znajdziesz wszystko, czego tylko dusza zapragnie – i to po korzystnych cenach. Do głównych atrakcji należą Romagna Center w Savignano sul Rubicone oraz centra I Malatesta i Le Befane w Rimini. Opłaca się również wypad do San Marino. W tej najstarszej republice świata znajdują się centra handlowe Atlante i Azzuro.

NAJLEPSZE SKLEPY OUTLETOWE NA WYBRZEŻU ADRIATYCKIM

Kupno gorących trendów po okazyjnych cenach – czyż nie jest to wymarzony scenariusz zakupów we Włoszech? Dzięki licznym sklepom outletowym wzdłuż Wybrzeża Adriatyku oraz w głębi kraju może się on teraz ziścić! Nigdzie indziej nie znajdziesz produktów od słynnych projektantów po tak okazyjnych cenach, jak na przykład w dzielnicy modowej niedaleko miasta Cattolica. Gilmar Company Store, Fuzzi Factory Outlet i Diffusione Tessile oferują towar outletowy znanych marek. Sergio Rossi Outlet przy Romagna Center przyciąga zaś miłośniczki butów.

Wszystkie te centra handlowe i sklepy outletowe na Wybrzeżu Adriatyckim są oddalone zaledwie o kilka kilometrów od miejsc noclegowych. Pozostaje jedynie dokonać swojej rezerwacji.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!