CAMPING EMILIA-ROMAGNA

CAMPING EMILIA-ROMAGNA

WAKACJE NA KEMPINGU WE WŁOSZECH

We Włoszech znajduje się niezliczona ilość pól kempingowych. We wszystkich 20 regionach, w ponad 100 prowincjach, znajdziesz pole kempingowe odpowiadające Twoim wyobrażeniom. W owych obszarach istnieje ogromny wybór – od czterogwiazdkowych kempingów do jednogwiazdkowych pól kempingowych. Większość pól kempingowych otwarta jest od kwietnia do października, i zwłaszcza w miesiącach letnich należy do najpopularniejszych celów urlopowych dla wszystkich tych, którzy kochają wczasy pod gołym niebem. Oczywiście jest też wiele pól kempingowych, które otwarte są na okrągło przez cały rok, zapewniając tym samym możliwość spędzenia wakacji na kempingu również zimą!

Pola kempingowe we Włoszech dzielą się na pola w górach, nad jeziorem i na plaży. Poza tym dostępne są również wioski wypoczynkowe, czyste miejsca postojowe i mieszane pola kempingowe, na których można rozbić namiot lub wypożyczyć miejsce postojowe dla własnego samochodu kempingowego. Dla osób poszukujących komfortu pola kempingowe we Włoszech oferują ogromną liczbę zróżnicowanych miejsc noclegowych, takich jak pokoje hotelowe z obsługą lub kompletnie wyposażone domki mobilne, a także okrągłe szałasy czy też luksusowe namioty. Wszystkie zakwaterowania znajdują się w urokliwym położeniu, pośrodku przecudnej natury. Oferta rozszerzona została o urozmaicony program zajęć sportowych i sposobów rozrywki dla dużych i małych.

Wakacje na kempingu we Włoszech zwiastują najwyższej klasy obsługę, dużo słońca oraz gościnność, o jakiej można sobie pomarzyć. Kraj ten skrywa wiele niespodzianek i gwarantuje cudowny styl życia. Dlatego jego kempingi rokrocznie przyciągają niezliczone rzesze turystów z całego świata. Każdy, kto choć raz spróbował wakacji na kempingu we Włoszech, powraca raz jeszcze do tego słonecznego kraju.

KEMPING WE WŁOSKICH GÓRACH

Pole kempingowe we włoskich górach uczyni Twój letni i zimowy urlop niepowtarzalnym przeżyciem. Pola kempingowe w Południowym Tyrolu wtopione są w idylliczny świat gór. Można tu spędzić zarówno relaksujący urlop z całą rodziną, jak i pełne przygód i sportowych wrażeń wakacje z przyjaciółmi. Delektuj się naturą i skorzystaj z szerokiej gamy możliwości zagospodarowania czasu wolnego. Spełnisz tu swoje marzenia związane z wędrówką, trekkingiem, rowerem czy nartami.

KEMPING NAD WŁOSKIMI JEZIORAMI

Jeziora w północnych regionach Włoch oferują niepowtarzalną scenerię przecudnych gajów cytrusowych oraz urokliwe plaże, na których uprawiać można najmodniejsze sporty wodne. Jeśli jesteś w podróży samochodem, możesz udać się na ekspedycję przez północ Włoch. Pola kempingowe nad jeziorem Garda oraz nad jeziorem Maggiore oferuję niezapomnianą panoramę. Jeśli szukasz prawdziwej oazy spokoju i piękna, polecamy pola kempingowe nad jeziorami we Włoszech.

KEMPING NAD WŁOSKIM ADRIATYKIEM

Wszyscy znamy przepiękne nadmorskie miejscowości: Lignano, Caorle, Cavallino czy Lido di Jesolo, które są znakomitym celem niezapomnianych wakacji na kempingu. Kolejnym powodem, dla którego warto spędzić bajeczne wakacje na polu kempingowym nad Adriatykiem jest światowej sławy miasto na lagunie – Wenecja.

WAKACJE NA KEMPINGU NA WŁOSKICH WYSPACH

Oprócz sławnych wysp, takich jak Sycylia, Sardynia i Elba, są tu niezliczone maleńkie wysepki oraz archipelagi, na których znaleźć można przepiękne i jedyne w swoim rodzaju wybrzeża oferujące czarującą atmosferę. Liczne pola kempingowe na włoskich wyspach stanowią doskonałe miejsca dla Twojego pobytu. Już dziś zarezerwuj swoje wymarzone wakacje pod gołym niebem.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!