BIOHOTELE I GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

BIOHOTELE I GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

EKOLOGICZNE HOTELE I AGROTURYSTYKA W REGIONIE EMILIA-ROMAGNA

Ekoturystyka od dawna nie jest już tylko podniosłym słowem, lecz staje się coraz bardziej popularną formą spędzania urlopu, która ma się dobrze również we Włoszech. Czy szukają Państwo odpowiedniego miejsca na urlop dla swojego spokojnego pobytu w otoczeniu środowiska naturalnego? Portal Emilia-Romagna.pl sporządził zestawienie najlepszych biohoteli oraz gospodarstw agroturystycznych na włoskim wybrzeżu Adriatyku i zaprasza Państwa do spędzenia wakacji w nieporównywalnie pięknym, przywracającym o zawrót głowy regionie Emilia-Romagna.

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY URLOPU DLA EKOLOGICZNYCH GOŚCI

W ekologicznych hotelach, zwanych inaczej biohotelami, oraz gospodarstwach agroturystycznych, znajdujących się na wybrzeżu Adriatyku, postawiono na zrównoważony rozwój oraz uwzględniono środowisko naturalne i miejscową ludność. Odpowiednio urządzono również kwatery oraz przygotowano atrakcyjne zajęcia. Należą do nich na przykład wycieczki rowerowe, wypady w głąb kraju, poznawanie lokalnej kuchni i miejscowego rzemiosła oraz kulinarnych atrakcji w biorestauracjach. Szczególną formę ekoturystyki stanowi agroturystyka, czyli urlop na gospodarstwie rolnym. Goście mieszkają w starannie odrestaurowanych i troskliwie prowadzonych zagrodach, gdzie doświadczają bliskości natury i regionu.

Poniżej znajdą Państwo listę wszystkich biohoteli w regionie Emilia-Romagna. Serdecznie zapraszamy Państwa do złożenia niezobowiązującego zapytania o urlop w interesującym Państwa miejscu. Mogą Państwo również zestawić dla siebie indywidualną ofertę.

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!