Parki rowerowe w Emilia Romania

Parki rowerowe w Emilia Romania

Wycieczki Off-road na dwóch kółkach

Szerokie doliny, pofalowane wzgórza, wysokie góry – Romania jest dla zwykłych i górskich rowerzystów ze względu na swoją różnorodność krajobrazów - i uroku - szczególnie popularna. Tutaj spokojnie można spędzić cały rok. Ci, którzy szukają wypraw przez wzgórza i doliny, na pewno znajdą coś dla siebie. Liczne parki rowerowe w regionie Emilia Romania zapraszają do różnorodnych wyzwań i zapierających dech w piersi tras - indoor i outdoor.

Cimone Bike Park

Informacja dla miłośników rowerów górskich: w najdalszej zachodniej części tego regionu, w środku Apenin znajduje się Offroad- eldorado. Cimone Bike Park jest uważany za mekkę MTB regionu Emilia Romania, i to nie bez powodu. Od maja do października, rozlegle łąki i góry są udostępniane wyłącznie turystom na dwóch kółkach. A Monte Cimone, to wspaniałe widoki i zarazem miejsce wielu trudnych wyzwań na ponad 70 km przecinających się wzajemnie trasach dla amatorów i profesjonalistów. Wyciągi krzesełkowe, które w zimie wwożą narciarzy na potężną górę, służą w lecie jako pomoc przy pokonywaniu tej góry i umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich zakątków największych parków rowerowych Emilia Romania.

Indoor - i Outdoor wycieczki rowerowe w Bolonii

Zdobyć Emilia Romania rowerem górskim, niezależnie od pogody - to marzenie może się spełnić dzięki PINEWOOD w okolicach Bolonii. Via Stalingrado w północnej części Bolonii jest drugim domem dla rowerzystów i BMX Styler. W PINEWOOD Indoor Bike Park czekają niezliczone rampy, pipe, boxy i inne przeszkody na prawdziwych profesjonalistów, tu odbywają się najlepsze imprezy krajowe i międzynarodowe. Nieco dalej na południe, w Apeninach, PINEWOOD proponuje jeszcze dwa Outdoor-Bike parki w regionie Emilia Romania połączone ze sobą za pomocą Bike-Shuttle. Podczas gdy pobyt w parku w Monghidoro sprawia frajdę zwłaszcza w okresie letnim, to park w Loiano umożliwia maksymalną zabawę rowerzystom górskim także w zimie.

Takiej okazji odwiedzenia tego szczególnego MTB regionu nie wolno stracić, dlatego już dziś skorzystaj z niezobowiązującej oferty!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!