BEACHLINE FESTIVAL W RICCIONE

BEACHLINE FESTIVAL W RICCIONE

NAJWIĘKSZY OBÓZ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ NA ŚWIECIE

Jak wskazuje nazwa, siatkówka plażowa należy do popularnych dyscyplin sportowych uprawianych na plaży. Od dłuższego czasu nie jest ona jednak uprawiana wyłącznie w rejonach nadbrzeżnych. Imitacje boisk do siatkówki plażowej stały się między innymi nieodłącznym elementem wielu szkolnych obiektów sportowych. Jedną z najbardziej znanych stolic siatkówki plażowej jest miejscowość Riccione położona na Wybrzeżu Adriatyckim. To tutaj rok w rok odbywa się tzw. Beachline Festival, na którym spotykają się miłośnicy sportów plażowych. Korzystają oni z bogatej oferty obozów szkoleniowych, treningów i imprez.

SIATKÓWKA PLAŻOWA NA WYBRZEŻU ADRIATYCKIM DLA PRAWDZIWYCH MIŁOŚNIKÓW

Ponad 2000 miłośników sportu co roku uczestniczy w tym szczególnym festiwalu, który w 2017 roku będzie świętował swoje 20. urodziny! W tej 35-tysięcznej miejscowości nadbrzeżnej przez 6 dni tłoczą się miłośnicy plaży, studenci i osoby młode duchem, poczynając z reguły od Poniedziałku Wielkanocnego. Codziennie przed południem na ponad dwustu boiskach do siatkówki plażowej odbywają się treningi dla grup liczących do 12 osób. Popołudniami mają miejsce turnieje siatkówki plażowej na różnych poziomach zaawansowania. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie – zarówno początkujący, jak i profesjonaliści.

FESTIWAL DLA IMPREZOWICZÓW

Ważna jest oczywiście również oprawa. Bez imprez Beachline Festival nie byłby już tak wspaniały. Na wielkiej imprezie inauguracyjnej nie może zabraknąć koktajli, zaś na imprezie ratowniczej kreatywnych kreacji kulinarnych. Na plaży oraz w pobliskich dyskotekach odbywają się huczne imprezy do białego rana. Podkrążone oczy są wliczone w cenę.

Siatkówka plażowa w Riccione – nie możesz tego przegapić!

Polecane hotele

S

Waldorf Suite Hotel

Aleja Amerigo Vespucci 28
I- 47921 Rimini - Marina Centro
Zapisz się!
Oferty promocyjne z rabatem do 50%
na wakacje!